Czech Racing Kennel
závodní tým saňových psů / sleddogs racing team

Zuberec, Slovakia 2017 Hopman 2017 Border Rush, Poland 2015 MČR Tři Studně 2015 European Championship, Finland 2014 Gonka Sampo, Russia 2014 Hradec 2013 Zuberec, Slovakia 2013 Border Rush, Poland 2012

Zuberec, Slovakia 2017


Hopman 2017


Border Rush, Poland 2015


MČR Tři Studně 2015


European Championship, Finland 2014


Gonka Sampo, Russia 2014


Hradec 2013


Zuberec, Slovakia 2013


Border Rush, Poland 2012


<<
>>

Novinky srpen 2017

 

Srpen 2017

 

V dubnu jsem si přivezl fenku Mariam od Karla Habermanna. Z opakovanýho spojení Raudi-2007 x Poisen-2011. Co čert nechtěl, jdu jedno květnový ráno jako vždy pouštět psy a slyším jakýsi pískání z její boudy. Myslel jsem, že slovila nějakýho ptáka či co... Zvednu víko boudy a tam štěně. Čumím na ni, na štěně, na ni, na štěně...
No, byli takhle na hlídání u Karla psi jednoho Poláka. A ten jeden polskej pejsek dostal nápad utužit polsko-německý vztahy. A taky že utužil. Sice na sonu nebylo nic vidět, ale ono zahlídnout jedno jediný štěně je přeci jen trochu větší quest, než když se jich tam mrví osm. Takže Karl v dobrým domnění, že je vše cajk, mi dal 2 v 1. Bohužel, nemám ani fotku, natož rodokmen toho otce. Prý nic z toho Polák nemá. Takovej polskej punk. Naštěstí je jen jedno, tak se nechám překvapit. Jmenuje se samozřejmě německy (matka je jasná a navíc bych byl radši, kdyby se pomamil) - Toni Kroos.

 

 

 

 

Vůbec není špatný mít jen jedno štěně... Fenka je úplně v klidesu, totálně nula práce, jak měl jeden měsíc, tak šel rovnou za velkýma do společnýho výběhu (jediný co bylo na prd - jak byl mrňavej, tak si prolízal plotem jak chtěl).
Prostě fakt pohoda. Taková, že jsem ho málem zapomněl i naočkovat.

A ještě jsem si přivezl od Indre Daujotiene jednu posilu - Sergia Ramose. Byl to fajn výlet, vidět se zas po čase s Indre, Laimisem, Jolantou a Hubertem... A mít ve Vilniusu průvodce.

 

U Indre a Laimise

 

 

 

 

 

 

 

Ve Vilniusu

 

 

Na grilovačce u Jolanty s Hubertem

 

Sergiův táta

 

 

 

Noví kámoši

 

Takhle to dopadne, když je na osm kohoutků jedinej odběratel

 

 

 

A už pěkně s dospělýma

 

 

Mariam, Sergio, Kroos

 

obec Březí
okres Žďár nad Sázavou
kraj Vysočina
Česká republika
Evropa