Dog Friendly Kennel
závodní tým saňových psů / sled dogs racing team

Zuberec, Slovakia 2017 Hopman 2017 Border Rush, Poland 2015 MČR Tři Studně 2015 European Championship, Finland 2014 Gonka Sampo, Russia 2014 Hradec 2013 Zuberec, Slovakia 2013 Border Rush, Poland 2012

Zuberec, Slovakia 2017


Hopman 2017


Border Rush, Poland 2015


MČR Tři Studně 2015


European Championship, Finland 2014


Gonka Sampo, Russia 2014


Hradec 2013


Zuberec, Slovakia 2013


Border Rush, Poland 2012


<<
>>

Novinky červenec 2015

 

Červenec 2015

 

Štěňata rostou, dnes mají právě 1 měsíc.

 

1. kluk - Frankie (Frank Lampard) - můj!

 

1. holka - Gazza (Paul Gascoigne) - rezervována

 

2. holka - Azpi (Cesar Azpilicueta) - rezervována

 

3. holka - Kari (Karim Benzema) - rezervována

 

4. holka - Dida (Nelson de Jesus Silva) - rezervována

 

 

 

-----

 

V rámci výstavy zvířat a Propetu jsme na BVV měli takový krátký povídání o mushingu. Doprovodný program, během něhož jsme vystoupili, zajišťoval náš dlouhodobý sponzor - výrobce granulí CARNILOVE a Brit. Na pořadu dne bylo taktéž povídání o canisterapii, obedience, pozitivní motivaci, sportovní kynologii, handlingu, grumingu (to je aspoň šílenost :-) ), plemenech Poitevin a Porcelán atd.

Jinak to vystavování není tak špatný - všichni jsou pěkně v klimatizovaným pavilonu, čistí, slušný hadry na sobě, všude kvadrilión stánků s různým žrádlem a pitím, pěkně v civilizaci, takže nepotřebuješ čtyřkolku, aby ses dostal na místo a jediný co sebou člověk táhne jsou židličky a ňákej stolek, plus teda ňákýho vořecha... Oproti mushingu, kde máš třeba na podzim bláto až v trenkách, lidi poznáš jen podle čísla (na zádech, vepředu k nepřečtení), stánky jsou ti ukradený, páč se během závodu nažereš tolikero sraček co lítá od psů, že hlad prostě neřešíš, všude většinou zima, ideálně ještě chčije nebo rovnou sněží, krámů máš sebou na slušnej malej bazoš a jediný co člověka čeká po celodenním vyndávání a zandávání psů do boxů a neustálým úklidu po nich, je natáhnout se v káře do spacáku... Stojí k zamyšlení.

Příležitost "ukázat se" dostala skororoční fenka Flo. A dost si to užila, nejen kvůli spoustě dobrot od Britu.

 

 

 

 

obec Březí
okres Žďár nad Sázavou
kraj Vysočina
Česká republika
Evropa