Czech Racing Kennel
závodní tým saňových psů / sleddogs racing team

Zuberec 2022 Mošovce 2021 MS Švédsko 2019 MS Francie 2019 Old Musher Race 2018 Louka 2018 ME Itálie 2018 Tři Studně 2015 Zuberec 2013

Zuberec 2022


Mošovce 2021


MS Švédsko 2019


MS Francie 2019


Old Musher Race 2018


Louka 2018


ME Itálie 2018


Tři Studně 2015


Zuberec 2013


<<
>>

Louka 2021 (off-snow)

 

Louka u Olešnice, okres Blansko, Jihomoravský kraj
Nadmořská výška: 247 m

 V loňský covidový sezóně jsme odjeli jedinej závod - Louku. A pak sifon. Takže po roční závodní odmlce zpět na značkách a jako již tradičně, otvírákem na Louce.

Nějak hůř se mi dostává do tréninkovýho rytmu, takže jsem před Loukou stihl jen 8 tréninků a bylo to znát. Plus jsou holky furt jaksi dost vyžraný. Je na čem dělat.

Trať byla lehce změněná. Jelo se to bez hradiska, ale zas se nejelo hned za rybníkem doleva, ale kousek se ještě valilo lesem, jako tenkrát, když se jezdil kopec lesem na Rozseč. Tam pak byla vracečka a napojila se na loňskou trať s topovým kopcem strmilovákem před finišem.
Sobotní kolo vcelku cajk, ale v druhým kole sem si blbě najel do tý vracečky kolem kazatelny, takže si mi dva psi přešli lajny tak skvěle, že to nešlo bez zastavení, což jsem pak musel zopakovat ještě jednou v tom finálním strmilováku, kde si pro změnu juniorka Kai přešla krčák, byť ne vlastní chybou. Ale Tobi měl svý vlastní trable, tak to nemělo na nic vliv.

Lucka si zajela dvě dvojky na kolobce. S Pikynem a Fleckem se vešla na bednu a s Cafuem a Fredem brala 5. flek. 

V sobotu odpo byl klasicky kinder špíl. S Matouškem jsme tomu moc nedali, jelikož nás sundala moje školácká chyba. Nezkontroloval jsem Dumpovi obojek. Samozřejmě povolenej, načež po pár metrech chtěl jít za Lucinkou, obojek si vyslík, takže moje sichr vodítko mi zůstalo v ruce a již jen spojen druhým vodítkem kolem pasu s Matouškem hezky škubl, ten vylít do luftu a hodil záda. Řev a bylo po canicrossu. Ale cíl jsme nakonec nějak hecli. Meďák valil taky s Dumpem, ale trasu pro větší děcka kolem hradiska. S Luckou. Hezky běželi.

 Odpo ještě Kryštof vyprovokoval fotbálek, takže věru sportovní víkend se sobotní parádní cimbálovou vložkou. Hrál opět Šovankův brácha Péťa se svou kapelou.

Snad klapnou Mošovce, kde si střihnem poslední sprint a dál už jen midy. Letos chcu narozdíl od předešlých pár sezón jezdit jen delší na podzim. Zima za rohem, není čas ztrácet čas.

 A díky Tomovi Kubínovi za možnost se svézt na jedný z jeho kár. Tahle měla něco kolem 70 kg a svezení fakt pecka. Hezky drží stopu, dobře brzdí, je to takovej fajn bezpečnej pocit z toho svezení. Na tomhle si umím představit motat tréninky. Více o jeho výrobě: zde

 Powered by Carnilove! Díky!!

 

Třída A (5-8 psů kára)
  1. kolo 2. kolo Celkově
Vzdálenost 4,1 km 4,1 km 8,2 km
Čas 10 min 16,22 sec 10 min 19,22 sec 20 min 36,04 sec
Umístění 1. 1. 1.
Ztráta na prvního      
Průměrná rychlost     23,88 km/hod
GARMIN zde zde  
Složení týmu Kroos+Conte Kroos+Conte  
  Azpi+Kai Azpi+Kai  
  Flo+Meda Flo+Meda  
  Nico+Eidur Nico+Eidur  
GOPRO   zde  
Výsledková listina zde    

 

Autor: Radek Sedlák

 

 

Autor: Pavel Turzo

 

Autor: já

 

 

obec Březí
okres Žďár nad Sázavou
kraj Vysočina
stát Česká republika
světadíl Evropa
planeta Země